Siedziba CMS Auto
znajduje się w Sulejówku
pod Warszawą.

Powierzchnia naszej nowoczesnej fabryki wynosi 10 000 m2, w tym hali produkcyjnej 2200 m2. Posiadamy 30 stanowisk do kompletnej zabudowy pojazdów, co umożliwia nam szybką realizację zamówienia.

Nasz zespół to kilkudziesięciu doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy od lat specjalizują się w zabudowach pojazdów i związani są z branżą motoryzacyjną.

Pojazdy w naszej fabryce przechodzą przez poszczególne etapy produkcji: prace ślusarskie, prace lakiernicze, spawalnicze i stolarskie; montaż klimatyzacji i ogrzewania; przeszklenie; tapicerowanie; doposażenie pojazdu – montaż foteli, półek na bagaż, nagłośnienia, sprzętu AV…

Każdy samochód traktowany jest indywidualnie i dokładnie kontrolowany podczas całej zabudowy.  W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy urządzenia oraz wysokiej jakości komponenty.

Wszystkie prace związane z adaptacją pojazdów wykonywane są w odpowiednich dla nich warunkach.  Gwarancją naszych usług jest certyfikat ISO 9000-2015 nadany przez TUV Rheinland. Nasze usługi objęte są dwuletnim okresem gwarancji, a klienci mają do dyspozycji pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.