20 lat doświadczenia

Firma CMS Auto powstała w 2001 r. i od tego czasu specjalizuje się w produkcji autobusów, minibusów oraz pojazdów specjalistycznych w oparciu o samochody bazowe. W 2004 roku powstała firma CMS Auto Sp. z o.o.

W CMS Auto na stałe pracuje kilkudziesięciu pracowników, wykonujących kompleksowe prace mające na celu budowę kompletnych autobusów.

Produkcja firmy prowadzona jest w nowoczesnej fabryce w Sulejówku pod Warszawą. Posiadamy 30 stanowisk do kompleksowej adaptacji pojazdów. Nasze produkty sprzedajmy w Polsce oraz na rynki europejskie, gdzie nasze produkty cieszą się dużym uznaniem.

Gwarancją naszych usług jest certyfikat ISO 9001-2015 nadany przez TUV Rheinland.

Minibusy

Nasze produkty to przede wszystkim minibusy wykonane na nadwoziach Mercedesa Sprintera, Iveco Daily oraz VW Craftera/MAN. Pojazdy te pozwalają przewieźć do 22 osób + załoga i mogą być wykorzystywane zarówno w turystyce, transporcie miejskim oraz podmiejskim. Posiadamy pełną homologację europejską COC 2007/46 na autobus od 11+1 do 22+1+1 miejsc.

Zajmujemy się także produkcją pojazdów przystosowanych do transportu osób niepełnosprawnych. Wykonujemy Autobusy w pełni homologowane do programu PEFRON. Nasza homologacja europejska obejmuje montaż i przewóz wózków inwalidzkich.

Wykonujemy również zabudowy specjalistyczne techniczne (m.in. dla potrzeb ekip radiowych i telewizyjnych), warsztatowe, serwisowe, laboratoria itd.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta, poczynając od zakupu i dostawy pojazdu bazowego do zabudowy, poprzez uruchomienie odpowiedniej formy finansowania, kredyt lub leasing , kończąc na bardzo korzystnym ubezpieczeniu.

Gwarancja

Nasze usługi objęte są dwuletnim okresem gwarancji, a klienci mają do dyspozycji pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wydajemy świadectwa homologacji i wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu. Jako nieliczni w Polsce posiadamy Certyfikat TEMPO 100, który umożliwia zmianę prędkości autobusu z 90 na 100 km w Autoryzowanym Serwisie producenta pojazdu.

Spełnianie oczekiwań i potrzeb klientów poprzez gwarancję terminowości, elastyczności, kulturę i estetykę obsługi oraz wieloletnie doświadczenie czynią z nas partnera, który nie zawodzi nawet w najbardziej złożonych sytuacjach.